Inne

Zasługujesz na wszystko!

Tak, zasługuję na to, tak samo jak Ty.
Ale tu chodzi o coś innego.. Usłyszeliście kiedyś takie zdanie? A może powiedzieliście je już parę razy w życiu? Wszystko jest dobrze do momentu, kiedy wiecie, że wszystko jest również dla Was, lecz kiedy wypowiadacie to zdanie – co czujecie? „Ona zasługuje na to, żeby jej się udało, ciężko pracowała, ja nie.. Ja nie zasługuję na to, przez to, co zrobiłam, jestem nie wystarczająco dobra, żeby zasłużyć..” Stop.

A teraz zastanów się przez chwilę, kto i gdzie wmówił Ci takie bzdury? Niewystarczająco dobra. Nie zasługujesz, nie osiągniesz, nie dostaniesz, nie uda Ci się, jesteś za słaba.. Czy to już w przedszkolu, szkole? A może w domu rodzice w złości nie oszczędzali Ci takich słów, chłopak, mąż, przyjaciółka?

No kto?

A jeśli już sobie to uświadomisz, to zobaczysz jakie porządki wokół siebie masz do zrobienia. Ja Ci mówię – mimo że pewnie się nie znamy – że wszystko co najlepsze jest dla Ciebie! Jesteś wszystkiego warta/y w tym życiu, bez ograniczeń, bez wątpliwości. Ale żeby sobie na to pozwolić, spróbuj siebie pokochać. Tylko miłość do samego siebie, pozwoli Ci dostrzec, że wszystko i wszyscy, którzy traktują Cię tak dobrze, jak Ty siebie są dla Ciebie 🙂

To jak? Jak długo jeszcze chcesz nie zasługiwać na szczęście, miłość, wolność, spokój i szacunek?

Myślę, że ten dzień, to już o kolejny za dużo, więc do dzieła!

Wyobraź sobie, że to dziś znalazłaś/eś bilet ze stacją „Szczęście” – wsiadaj, nie masz na co czekać.

No to „ciuch ciuch” jedziemy! 🙂

Emocjonalna

0
Post a Comment