Esencje Bacha

Aspen – topola osika

opisywana jako lek na odwagę i męstwo. Esencja ta jest potrzebna osobom, które przeżywają nagłe napady lęku, czy podenerwowania bez konkretnej przyczyny.

Pozytywny aspekt ludzi posiadających charakter osiki odnosi się do ich głębokiej intuicji i znacznie rozwiniętego „szóstego zmysłu”. Ufają sobie i wiele osób chętnie korzysta z wiedzy, którą czerpią z wnętrza, inspiracji lub życiowych drogowskazów, które bez problemu rozczytują. Pod wpływem bolesnych lub wstrząsających przeżyć, dla własnego bezpieczeństwa zrywają kontakt z wewnętrzną intuicją i głęboko w sobie chowają wcześniej naturalne umiejętności. Brak powiązania z samym sobą powoduję silne napięcie i zaburzenia odbioru rzeczywistości. Gdy ktoś nie odczuwa, co się dzieje wewnątrz niego, przeżywa napady nieuzasadnionego lęku i zatrwożenia – trzęsąc się jak osika. Osoby typu Aspen najczęściej zapętlają się w złych przeczuciach, lęku o przyszłość, czują się ofiarami i może się u nich rozwijać mania prześladowcza. Fizyczne objawy w ciele, które charakteryzują daną przypadłość, to: łopotanie serca, silne poty, drżenie, chorobliwa bladość, choroby w obszarze płuc, zakłócenia hormonalne i nerwica.

Przyjmowanie esencji Aspen pozwala odnaleźć drogę do wcześniej odepchniętego wnętrza. Wzmacnia zaufanie i radość życia w harmonii, dodaje odwagi i siły.

Esencja niezbędna dla dzieci, które mają problem z przystosowaniem się do nowego środowiska.

1
Post a Comment